SIK SORULANLAR 

Siparişim ne zaman bana gelmiş olur?

Mağazamızda satışta bulunan ürünlerimizin tamamı stoklarımızdan teslim olduğu için saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün, bu saatten sonra verilen siparişler ise 1 iş günü sonra kargoya teslim edilir. Kargo firması ile size ulaşması bulunduğunuz yere göre değişiklik göstermektedir. Genellikle şehir merkezlerine kargolar 1 iş günü sonrasında ve ilçe ve köylere ise 2 iş günü sonrası ulaşmaktadır. Ama yinede en sağlıkı bilgiyi kargoyu vermiş olduğumuz firmasının sizin bölgenizde bulunan şubesinden teyit edebilirsiniz.

Kargo ücreti ne kadardır?

Sipariş ettiğiniz ürünlerin toplam bedeli KDV dahil 100,00 TL ve üzerinde ise kargo ücretsiz olarak tarafımızdan gönderilmektedir. KDV dahil 100,00 TL altındaki siparişlerinizde ise sipariş tutarınızın altında belirtilen kargo ücreti siparişiniz esnasında tahsil edilmektedir. 
 

Ürünlerimi teslim almak için, farklı bir alıcı yazabilirmiyim?

Siparişiniz esnasında sizden istenen fatura ve teslim edilcek olan kısımlara farklı bir alıcı ismi yazabilirsiniz. Böylece fatura sizin adınıza düzenlenir fakat ürünler teslim edilecek başka bir kişiye teslim edilebilir.
 

Siparişlerimi kargodan teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Kargonuzu teslim aldıktan sonra kargo görevlisinin yanında paketinizi açıp, siparişlerinizi kontrol etmenizi tavisye ederiz. Eksik veya hasar görmüş ürünler için kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip, paketi görevliye iade ediniz. Durum ile ilgili olarak bize telefon veya E-Mail ile ulaşmayı unutmayınız. Siparişiniz bize geri geldiğinde kontrol sonrası tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Web sitenizde bulunan tüm ürünler stoklarınızda var mı?

Sitemizde bulunan ürünlerin tamamı stoklarımızda bulunmaktadır.